Ana sayfa ETKİNLİK 16.Gayrimenkul Zirvesi

16.Gayrimenkul Zirvesi

0

Bu yıl 16.sı gerçekleşecek olan Gayrimenkul Zirvesinin teması DNA.  “Türkiye Gayrimenkul Zirvesinin DNA’sı Mercek Altında” sloganı ile 17 Nisan 2018 UNIQ İSTANBUL’da gerçekleşecek olan etkinlikle birbirinden değerli konuşmacılar ve oturum başlıkları bulunmaktadır.

Sektör trendleri ve Gayrimenkulün geleceğinin de konuşulacağı etkinliğin detaylı programına linkten ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe katılım için formu doldurmanız ve belirtilen adrese iletmeniz gerekmektedir. Gyoder Üyelerine özel etkinliğe katılım ücreti 360€ olarak belirtilmiştir.

Zirve Programında açılış konuşmalarında dikkat çeken isimler Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet ÖZHASEKİ olarak görüntülenmekte ancak teyid edileceği bilgisi de bulunduğundan katılım bilgisi henüz netleşmiş değildir.

 

Cemre ŞALCI
Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliğinden 2013 yılında onur derecesi ile mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimini bitirdi, mühendislik eğitimi sırasında Universitat Politècnica de València’da bir dönem öğrenim gördü. Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 4.sınıf olan Cemre ŞALCI İstanbul Teknik Üniversitesinde Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans programından mezun olmuştur. Çalışma Hayatına 2013 yılında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ekspertiz grubunda Denetmen olarak başlamış, 2017 yılında Çizgi Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde İş Geliştirme ve Süreç Yönetimi Sorumlusu olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Leave the field below empty!