Ana sayfa ETKİNLİK Gayrimenkul Zirvesi “Mipim 2018” de Buluşuyor

Gayrimenkul Zirvesi “Mipim 2018” de Buluşuyor

0

Uluslararası Gayrimenkul Fuarı MIPIM 2018 13-16 Mart tarihlerinde Cannes şehrinde gayrimenkul sektörünü buluşturuyor. Türkiye temsilciliği Alkaş tarafından yapılan MIPIM için geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı da düzenlendi. MIPIM şüphesiz ki ülkemize yatırımcıları çekme konusunda da oldukça başarılı bir organizasyon. Sadece yatırımcıların değil, gayrimenkul sektöründe paydaş olan herkesin büyük ilgisini çeken bir etkinlik.

Bu büyük zirvede Ülkemizi  T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki temsil edecek. Ayrıca Balıkesir, Gaziantep, Hatay ve İstanbul şehirleri de etkinlikte yer alacak. Uluslararası bir çok özel ve kamu  kurum – kuruluşları  katılım sağlayacak.

MIPIM 2018 konferans programı ve daha detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.mipim.com

Cemre ŞALCI
Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliğinden 2013 yılında onur derecesi ile mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimini bitirdi, mühendislik eğitimi sırasında Universitat Politècnica de València’da bir dönem öğrenim gördü. Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri 4.sınıf olan Cemre ŞALCI İstanbul Teknik Üniversitesinde Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans programından mezun olmuştur. Çalışma Hayatına 2013 yılında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ekspertiz grubunda Denetmen olarak başlamış, 2017 yılında Çizgi Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde İş Geliştirme ve Süreç Yönetimi Sorumlusu olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Leave the field below empty!