3D PluraView pasif stereo monitörlerin yüksek kullanıcı memnuniyeti ve yenilikçi çalışma prensibi

0
633
The innovative, passive-stereo 3D PluraView monitor has an wide viewing angle of about 170°, resulting in high viewing comfort in 3D-Stereo.

Sektörel çalışma sahalarındaki yüksek kullanıcı memnuniyeti ile konforlu 3D stereo çalışma sağlayan 3D PluraView stereo monitörler, yenilikçi teknoloji ve yüksek stereo kalitesi ile ergonominin ve üretkenliğin standartlarını aşıyor.

3D PluraView monitör ailesi, halihazırda, tüm coğrafi işler için kullanılabilen, piyasadaki yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip pasif 3D stereo sistemlerden bir tanesidir. Tak ve Çalıştır ışın ayırıcı teknolojisini 14 yıldan uzun bir süredir kullanan ve 4K (UHD) çözünürlük ve 10 bit renk derinliğine sahip PluraView 28” stereo monitör, 3D stereo ekran kalitesinde bir referans haline gelmiştir. 3D stereo çalışmalarında yüksek görüntüleme konforu ve kolay kullanımı, kullanıcı motivasyonunu, doğruluğunu ve üretkenliğini önemli ölçüde artırır. 3D stereo görünümün temsili herhangi bir perspektif kullanmaktan farklıdır, ancak kullanıcılar yine de ‘düz’ 2D ekranda, 3D verileri arasında rahat hareket edebilir. Bu gerçek 3D coğrafi görüntüleme imkanı, CBS uygulamalarında ve 3D CAD yazılımlarında yenilikçi işlevselliğin merkezinde yer alır.

Öngörülen işlemler, kullanıcıların motivasyonunu önemli ölçüde artıran daha yüksek güvenle, daha hızlı, daha kesin bir şekilde uygulanabilir. PluraView yetenekleri ve teknolojideki bu sıçraması ile büyüyor. Başarılı 4K (UHD) 3D PluraView 28” ise Schneider Digital’in çığır açan ürünlerinden biridir. PluraView 3D stereo monitörler iki farklı boyutunda (22/24” ve 27/28”) ve üç farklı çözünürlükte (Full-HD, 2.5K ve 4K) üretilir.

Yüksek renk hassasiyetine sahip optimize edilmiş ışın ayırıcı teknolojisi, 170 derecelik geniş görüş açısı ve herhangi bir ekran titremesini yaşamaması sayesinde tüm 3D PluraView ürünleri son derece ergonomik bir çalışma ortamı sağlar. İki monitör ekranı stereo görüntünün parlaklığını etkili bir şekilde iki katına çıkarır ve 3D stereo kullanıcıları ofiste ve normal gün ışığı koşullarında bile rahatlıkla çalışabilir. 3D PluraView, stereo iş ortamını tamamen yeniden tasarlama özgürlüğü vererek ve yüksek görüntüleme konforu ile cazip hale getirerek kullanıcı motivasyonu ve üretkenliği üzerinde çok olumlu bir etki yaratıyor.

PluraView ile bir ekipte çalışmak yepyeni bir anlam kazanıyor! Çözümleri tartışmak için bir stereo uygulamasının önünde oturan dört veya beş kişiyle bile, herkes projeyi mükemmel bir şekilde görebiliyor.

3D PluraView 3D stereo monitör, Fotogrametri, CBS, Haritalama, 3D LiDAR, petrol ve gaz arama, arkeoloji veya BIM ve 3D şehir modeli görselleştirme gibi çok çeşitli ölçme uygulamalarında stereo görüntüleme için tasarlanmıştır. Bir tak ve çalıştır sistemi olarak, Esri, Trimble, Hexagon, Agisoft, DAT/EM, Terrasolid ve daha birçok önde gelen üreticilerin tüm yaygın stereo yazılım uygulamalarıyla uyumludur.

3D PluraView monitor ailesinin öne çıkan özellikleri:

  • İki gövde tasarımı: 22”/24” veya 27”/28”
  • Net görüntüler için 4K (UHD) ve 10 bit’e kadar yüksek çözünürlük
  • Rahat 3D STEREO için titreşimsiz çalışma
  • Her göz için bir monitör bulunduğundan ofis/gün ışığı koşullarına için uygun
  • Geniş Görüş Açısı – 5 kişiye kadar olan grup toplantılarına izin verir
  • Esri, Hexagon, Trimble, Agisoft, DAT / EM, Terrasolid ve diğer firmalarca onaylı
  • Kullanışlı tasarım ve yüksek kalite – Almanya’da üretilmiştir
  • Doğrudan dizüstü bilgisayar bağlantısı için uygunluk – özel sürücüler olmadan tak ve çalıştır

Schneider Digital:

Schneider Digital, profesyonel 3D stereo, 4K ve VR/AR donanımı için küresel, tam hizmet veren bir çözüm sağlayıcısıdır. 25 yılı aşkın endüstri ve ürün tecrübesi ve önde gelen üreticilerle güçlü ilişkileri bulunan Schneider Digital, profesyonel kullanım için yenilikçi, profesyonel donanım ürünleri ve ısmarlama anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Yüksek nitelikli danışmanlık ve özel satış sonrası servis, şirket felsefesinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Schneider Digital ürün portföyü, alanındaki her gereksinim için en uygun ve profesyonel donanım çözümünü içerir: Yüksek Çözünürlüklü 4K monitörler (UHD), 22” ila 98” arası 3D stereo ve dokunmatik monitörler, masaüstü sistemlerden çoklu sistemlere VR/AR çözümleri. Schneider Digital kendi PowerWall çözümü olan ‘SmartVR-Wall’ ve pasif stereo monitör 3D PluraView üreticisidir. AMD ve NVIDIA’nın iş istasyonları ve profesyonel grafik kartlarının yanı sıra yenilikçi donanım birimleri (VR izleme, giriş aygıtları vb.) paketin ayrılmaz parçalarıdır. Çoğu ürün stokta, hızlı teslimat seçeneğiyle hizmetinizdedir.

Önde gelen donanım ve yazılım üreticileriyle olan temasları sayesinde Schneider Digital, farklı gereksinimleri karşılayan bireysel çözüm anlayışı için kapsamlı bilgi birikimine ve ayrıntılı pratiğe sahiptir. Schneider Digital, AMD FirePro / Radeon Pro, PNY / NVIDIA Quadro, 3Dconnexion, Stealth int., Planar ve EIZO’nun yetkili servis distribütörüdür. Schneider Digital ürünleri öncelikle CAD/CAM/CAE, FEM, CFD, VR simülasyonu, fotogrametri, CBS, mimari, tıp ve bilimsel araştırma, oyun tasarımı, TV ve Film endüstrisi, animasyon ve dijital görüntüleme gibi grafik yoğun bilgisayar uygulamalarında kullanılır.

Detaylı bilgi ve demo için www.schneider-digital.com ve www.pluraview.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here