Bentley ProjectWise 365’i Tam Erişime Açıyor, Üstelik 30 Eylüle Kadar Ücret Talep Etmeden!

0
229

Covid-19 sebebiyle evlerimize çekildiğimiz şu zamanlarda çalışma sistemlerimiz de köklü bir değişikliğe doğru yol alıyor. Dünya yeni iş modelleri üretmemiz gerektiğini konuşurken Bentley Systems ProjectWise 365 ile uzaktan çalışma sisteminizi oluşturmanızda en büyük yardımcınız olmaya hazırlanıyor.

Sanal proje çalışma gruplarını işbirliği ve tasarım inceleme amaçlarıyla “Anında Açılan” Bulut Hizmeti ile birleştiren bu sistemi 30 eylüle kadar abonelik ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

Altyapı tasarımı, inşaatı ve operasyonlarını ilerletmek için kapsamlı bir yazılım ve dijital ikiz hizmetleri sunan Bentley Systems, evden çalışmak zorunda kalan altyapı projesi katılımcılarını sanal olarak bağlamak için ProjectWise 365 bulut hizmetini açtığını duyurdu.

Microsoft 365 teknolojisinden yararlanan ProjectWise 365, proje paydaşlarının ekosisteminde işbirliği ve inceleme işlerini kolaylaştırmak için BIM ve altyapı verilerinin paylaşım ve erişilebilirliğini genişletir. Tasarım inceleme, iletim, RFI, bilgi paylaşımı ve sorunların çözülmesini basitleştiren ProjectWise 365, evden çalışmaya hızlı adapte olmanıza uygundur. Aynı zamanda  “drop box” ve PDF gibi farklı teknolojilerin kombinasyonlarından kaynaklanan hataların azalmasını sağlar.

2019 yılında Bentley Systems, ARC Advisory Group tarafından kurumsal olarak ölçeklendirilebilir tasarım entegrasyon alanında 1 numaralı İşbirlikçi BIM sağlayıcısı olarak derecelendirildi ve Microsoft, Bentley’i dünya çapında Azure kullanımı açısından en iyi 25 şirketten biri olarak gösterdi. Microsoft’un Office 365 bulut hizmetlerinin altyapı projeleri iş akışlarını genişleten ProjectWise 365’in geliştirilmesinde Bentley, dağıtılmış proje ekiplerinin işbirliği ve iş paylaşımı zorluklarını tespit ederken sektörel deneyiminden yararlandı.

ProjectWise 365, ekiplerin koordinasyonu kolaylaştırmasına ve sorunları daha hızlı çözmesine yardımcı olmak için tasarlanmış sürükleyici, web tabanlı bir 2D / 3D karma inceleme ortamı sağlar.

Bentley Genel Müdür Yardımcısı Dustin Parkman, “En İyi 100 Tasarım Firmasının 74’ünü içeren ProjectWise’ı kullanan işletmeler, proje verimliliğini sürdürmeye çalıştıkları bu evden işe zorunlu geçişte ProjectWise’a olan memnuniyetlerini dile getiriyorlar,” diyor ve ekliyor:“Şimdi, yeni basitleştirilmiş ProjectWise 365 bulut hizmetimize geniş ve anında erişim sağlayarak, işbirliği ve tasarım konularında ProjectWise’ın avantajlarını her ölçekte genişletiyoruz. Her altyapı profesyonelini tamamen ‘dijital olarak’ etkinleştirerek, bu krizi aşmada esnekliklerini desteklemeyi umuyoruz.”

Proje Mühendisi, Gregory J. Ellwanger, “Mevcut evden çalışma koşulları ve birden fazla tarafla koordinasyon, projelerde baş danışman olarak proje ekiplerimizin daima bağlı ve üretken olmasının işimiz için ne kadar kritik olduğunu gözler önüne seriyor. ProjectWise 365 bulut hizmetleri, ağ sürücülerini, dosya paylaşım hizmetlerini ve e-posta kullanırken veri silolarını, koordinasyon gecikmelerini ve karşılaştığımız diğer kısıtlamaları önleyen ortak bir BIM işbirliği ortamını hızlı bir şekilde kullanmamızı sağlar. ProjectWise 365, tasarımları daha hızlı bir şekilde koordine etmemize ve proje katılımcılarının konumundan bağımsız olarak, sözleşme uygulamalarındaki riski azaltmamıza, tasarım uygulamamıza esneklik katmamıza ve zamanında yüksek kaliteli projeler sunma yeteneğimizi artırmamıza olanak sağlıyor.”

ProjectWise 365 hakkında daha fazlasını öğrenerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here