Carlson, Yeni iCAD 2019′ u Tanıttı

0
228

CAD Yazılımları üreticisi Carlson, yeni ürünü iCAD 2019′ u piyasaya sürdü.

iCAD 2019 sürümüne yeni eklenen fonksiyonlar; yeni araç paletleri, yeni 3D komutlar, DGN desteği ve yeni ekspres araçlardır. iCAD, Google Earth’ü KML / KMZ’yi, standart CAD öğelerini, çizim denetçisini ve daha fazlasını içe veya dışa aktarır.IntelliCAD 9.0, kullanıcıların çizim formatlarını dönüştürmeden düzenlemeler yapmalarını sağlayan DGN dosyalarını doğrudan okumayı destekler.

Carlson, ITC’ye üye oldukları 10 yıl boyunca, Carlson office yazılım programlarını geliştirmek için ITC (IntelliCAD Teknoloji Konsorsiyumu) ile birlikte çalıştı. Bu birliktelik sonucunda gelişen Carlson Office yazılım programları; Harita, İnşaat, Hidroloji, Madencilik, CBS, Nokta Bulutu, İnşaat, GeoTech, CADnet ve Siper’i içerir.

1983 yılında Maysville, Kentucky de kurulan Carlson, dünya çapındaki inşaat mühendisliği, ölçme, CBS, inşaat ve madencilik endüstrileri için CAD tasarım yazılımı, saha veri toplama, lazer ölçümü ve makine kontrol ürünlerinde uzmanlaşmıştır ve tüm proje döngüsü için tek kaynaklı teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Carlson iCAD 2019 hakkında daha fazla bilgi için, carlsonsw tıklayın. IntelliCAD veya IntelliCAD Teknoloji Konsorsiyumu hakkında daha fazla bilgi için, intellicad tıklayın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here