Dijital Yapı Haftası 2019

0
100

 

11 salon, 300 uzman konuşmacı, 160 saati aşan seminer ve çalıştaylar, ayrıca 180’den fazla endüstri lideri şirket, 6.500’den fazla katılımcı, İngiltere’de inşaat sektörünün yenilik ve teknoloji fuarı olan “Dijital Yapı Haftası”nı ziyaret edecek.

16-17 Ekim tarihlerinde Londra ExCeL’de gerçekleşecek olan dijital inşaat, mühendislik, tasarım, üretim ve işletimine yönelik olan etkinliğe, bu dinamik endüstrinin geleceğini şekillendiren en son teknolojilerle buluşmak isteyenler mutlaka katılmalı.

 

Konuşmaların yapıldığı ücretsiz salonlar arasında, mekansal teknoloji ve CBS alanındaki en son trendleri de keşfedebileceksiniz.

Program, mekansal teknolojinin dijital inşaat sektöründeki rolünü, gelecekteki şehirler için fırsatlarını, emlak yönetimini ve hatta otonom ulaşım sistemlerini göz önüne alarak, bu yeni teknolojilere derinlemesine bir bakış sunuyor.

Dijital Yapı Haftası 2019’da bulunan diğer ücretsiz salonlar arasında İnşaat İnovasyon Merkezi, BIM Village, BIM Atölyeleri ve Teknoloji Sahnesi de bulunmaktadır.

Programların tamamını görmek veya daha fazla bilgi edinmek için lütfen Digital Constuction Week adresini ziyaret edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here