Esri Türkiye, Kurumsal İş Çözümlerini Anlattı!

0
82

Esri Türkiye Kurumsal iş süreçlerinde Esri çözümlerini anlatmak üzere 15 – 16 Ekim tarihlerinde Renaissance Polat İstanbul Hotel Bosphorus’taydı.

200 kişiden fazla katılımcının olduğu Esri Türkiye İş Çözümleri Zirvesi’nin ilk gününde yer seçimi, pazarlama ve satış analizleri, müşteri ve bayi yönetimi, saha operasyonları, dağıtım ve rotalama çözümlerinden örnekler paylaşıldı. Esri Türkiye kullanıcıları başarı hikayelerini paylaştı ve Esri Türkiye iş ortakları neler yaptıklarını anlattı. Etkinliğe katılan Hektaş, saha operasyonlarını Esri ile nasıl yönettiği anlattı. Esri İş Geliştirme Müdürü Adel Bolbol Fernandez, özel sektörden konumun neler yapabileceğini anlattı ve Esri Yüksek Mühendisi Deniz Karagülle, ArcGIS Online ve Living Atlas’tan bahsetti.

Etkinliğin ikinci gününde bankacılık ve sigorta sektörüne özel Esri çözümleri anlatıldı. Esri İş Geliştirme Müdürü Adel Bolbol Fernandez, bankacılık ve sigorta sektörlerinde konumun neler yapabileceğini anlattı ve GloboLive3D firmasında Abhishek Shah Finans sektöründe 3B CBS’nin önemini anlattı. AvivaSA Emeklilik ve Hayat Müşteri ve Veri Analitiği Birim Müdürü Cemre Mehmet Özdemir sigorta sektöründe konumun önemini anlattı. Microsoft bankacılık ve sigorta sektöründe Esri ve Microsoft iş birliğinden bahsetti. Gün sonunda Esri Türkiye profesyonel hizmetleri birimi, eğitim birimi ve teknik destek birimi çözümlerini anlattı.

Katılımcılar etkinlik sonrası memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here