Ana sayfa COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ Esri Türkiye’nin Ücretsiz Online Konumun Gücü Kursu Başladı!

  Esri Türkiye’nin Ücretsiz Online Konumun Gücü Kursu Başladı!

  0

  Hangi sektörde olursanız olun işinizde konum bilgisi vardır. Bu konum bilgisi göremediğiniz birçok detayı barındırır.Konumun gücü de buradan gelir. Bu verileri iyi analiz etmeniz dahilinde işinizde hiç farkına varmadığınız detayları fark edebilirsiniz. Bu nedenle konumun gücü bilenler hayatta bir adım öndedir.

  Esri Türkiye, konumun gücü ve önemini daha fazla kişi ile paylaşmak ve Esri’nin gelişmiş konum analizlerini göstermek için ücretsiz online kursunu yayınladı.Ücretsiz olan kursta Esri’nin bulut tabanlı ürünleri olan ArcGIS Online ve Business Analyst Online içerisinde bulunan araçlar anlatılmakta. Günlük hayattan örneklerin ve alıştırmaların yer aldığı eğitimin sonunda sertifika alabilmektesiniz.

  Coğrafi Bilgi Sistemleri konum bilgisi ve mekânsal teknoloji uygulamaları ile ilgilenen herkes Esri Türkiye’nin ücretsiz kursuna katılabilir. Kursa katılmak için https://www.udemy.com/esri-turkiye-konumun-gucu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Nursinem Handan ŞAHAN
  2018 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünü onur öğrencisi olarak tamamladı. Lisans eğitimi sırasında Erasmus+ programıyla Varşova Teknoloji Üniversitesinde öğrenim gördü. Halihazırda öğrenimine İstanbul Teknik Üniversitesi Coğrafi Bilgi Teknolojileri bölümünde devam etmekte.

  BİR CEVAP BIRAK

  Leave the field below empty!