GeoTalks Podcast Serisi Başlıyor

0
393

Geri sayım başladı, çok yakında Geotalks podcast serisi ile sizlerle birlikte olacağız. Sektörün ilham veren konuklarıyla gündemi ve trendleri yakından takip edebileceksiniz. İş’ te yolda serviste araçta nerede oldugunuz önemli değil. Kulaklıklarınızı yanınıza almanız yeterli.

Geotalks podcast serisi ile, dünyanın farklı yerlerinden, birbirinden değerli konuklarıyla sizlerle buluşmaya hazırlanıyoruz. Drone haritalamadan batimetrik çözümlere, BIM trendlerinden otonom sürüşlere, sektörel anlamda son teknoloji her ne varsa hepsini birinci ağızdan GeoTalks’da. Yeni bölümlerden ve konuklarıdan haberdar olmak için, sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!

Sektörü heyecanlandırabileceğine inandığınız girişimleriniz var mı? Konuk olmak ve harita sektöründe sesinizi duyurmak için, çalışmalarınızı özetleyen bir e-posta ile hemen bizimle iletişime geçin, mail adresimiz podcast@surveyinggroup.com.

GeoTalks podcast serisini dinleyebileceğiniz platformlar: Anchor, Breaker, Applepodcast, GooglePodcast, PocketCasts, Radiopublic, Spotify

Bölümler ve daha fazlası için GeotalksPodcast Sayfasını takip etmeyi unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here