Ana sayfa BIM Online NetCAD Eğitimleri… Ücretsiz !

  Online NetCAD Eğitimleri… Ücretsiz !

  0
  Görsel Netcad.com resmi sitesinden alınmıştır.

  Her yıl Türkiye’nin dört bir yanında üniversiteler, meslek odaları, kamu kurumları ve belediyelerde binlerce kişiye sertifikalı netcadkampüs proje eğitimleri veren Netcad; sektöründe bir ilke daha imza atarak 2016 yılında başlattığı “İnternet Üzerinden Canlı Eğitimler” ile her hafta yüzlerce kişiye ulaşmaya devam ediyor.

  Bir yılı aşkın süredir düzenledikleri “Online Canlı Eğitimler” ile yüzlerce kişiye ulaştıklarını ifade eden Netcad Teknik ve Eğitim Müdürü Tunç Emre TOPTAŞ “Bu uygulamayı düzenli hale getirerek binlerce kişiye, kendi mesleklerinde ve sektörlerinde ilerleme fırsatı sunmayı hedefliyoruz” dedi.

  Sistemin kolaylığına da dikkat çeken TOPTAŞ, “Bu uygulamayı hayata geçirirken meslek insanlarının işlerini kolaylaştırmayı hedefledik. Bu sistem sayesinde herkes “Netcad Canlı Eğitimler”e online kayıt yaptırarak tabletleriyle, cep telefonlarıyla, PC’leriyle veya Laptop’larıyla diledikleri yerden diledikleri şekilde katılabilecekler” ifadelerini kullandı. Eğitimlerin interaktif bir ortamda yapıldığının da altını çizen TOPTAŞ “Kullanıcılar eğitim sırasında eğitimciye sorular sorarak çok daha verimli bir ders süreci geçirebiliyorlar” dedi.

  Her ay düzenli olarak organize edilen eğitimlerle bugüne kadar 4000’e yakın kullanıcı ücretsiz eğitim aldı ve almaya da devam ediyor.

  Canlı eğitimler hakkında detaylı bilgi almak ve derslere kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=af9uaCelKaA[/embedyt]

  Emre AKDENİZ
  Director Strategy and Business Development, SurveyingGroup Media Co. One of your collegue who loves research new technologies and mostly addicted to sharing :)

  BİR CEVAP BIRAK

  Leave the field below empty!