Simactive, 3D Modelleme ile Yeni Sürümünü Tanıttı

0
541

Fotogrametri yazılımı üreticisi SimActive Inc. Correlator3DTM yazılımı için yeni bir 3B modelleme modülü ekleyerek, 8.0 versiyonunu piyasaya sürdü. Modül, 3B dokulu ağların oluşturulmasına, OBJ dosyaları dahil olmak üzere standart formatlarda aktarılabilen gerçekçi modellerin oluşturulmasına izin veriyor.

“3B modelleme fonksiyonunun eklenmesi, sektördeki artan ihtiyaca ve yazılım iş akışımızın doğal ilerlemesine hitap ediyor. Modül, kullanıcılarımız için ek bir ücret ödemeden aynı yazılımı destekleyecek yeni bir özellik olarak karşınıza çıkıyor, ayrıca SimActive temel ilkelerini değiştirmeden: basit, hızlı ve hassas.

Louis Simard,  SimActive CTO

SimActive hakkında
SimActive, UAV’ler dahil olmak üzere uydu ve hava görüntülerinden yüksek kaliteli jeo-uzamsal verilerin üretilmesi için patentli fotogrametri çözümü olan Correlator3D ™ yazılımının geliştiricisidir. Correlator3D ™, havadan üçgenleme (AT) gerçekleştirir ve yoğun dijital yüzey modelleri (DSM), dijital arazi modelleri (DTM), nokta bulutları, ortomozaikler, 3D modeller ve vektör 3D özellikleri üretir. GPU teknolojisi ve çok çekirdekli işlemcilerle güçlendirilen Correlator3D ™, büyük veri setlerinin hızlı üretimini desteklemek için yüksek işlem hızı sağlar. SimActive Correlator3D ™ ürünü dünyanın dört bir yanındaki önde gelen haritalama şirketleri ve devlet kuruluşları tarafından kullanılmaktadır. Son teknoloji fotogrametri yazılımları hakkında fazla bilgi için tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here