Ticari Drone Fuarı “INTERDRONE 2018”

0
348

InterDrone, Uluslararası Drone Konferansı ve Sergisi, ticari İHA endüstrisini bir araya getiriyor. InterDrone, drone pilotlarının ve alıcılarının, diğer drone pilotları, servis sağlayıcıları, UAS mühendisleri ve geliştiricileri, UAV üreticileri, videografları, kurumsal UAV son kullanıcıları ile ticari olarak en büyük UAV etkinliğinde bağlantı kurmasına olanak sağlıyor. Kuzey Amerika’nın en büyük ticari drone gösterisi olan InterDrone, 5 – 7 Eylül tarihleri ​​arasında Las Vegas‘taki Rio Hotel’de düzenlenecek ve dünyanın dört bir yanından 3,500‘den fazla İHA profesyonelinin bu organizasyona katılması bekleniyor.

Eşzamanlı özel etkinlikleri ile zenginleştirilen organizasyonda: İnşaat, Madencilik, Enerji Altyapı, Hassas Tarım, Kamu Güvenliği ve Etüt ve Haritalama ana başlıklarında özel oturumlar yapılacak.  Bu oturumlar sayesinde tercih ettiğiniz ticari drone sektöründeki diğer katılımcılarla yeni bağlantılar kurabilirsiniz!

Bu yılki şov, sayısız ticari drone uygulamasını kapsayan tanınmış endüstri uzmanları tarafından gerçekleştirilen 125’den fazla oturum ve panel tartışmasına da yer verecek. Sergi Salonunda ise 165’in üzerinde lider üretici ve geliştirici tarafından üretilen en yeni donanımlar, yazılımlar ve drone aksesuarları sergilenecek.

  • Ziyaretçi olarak katılımınız halinde INTERDRONE 18 resmi medya sponsoru SurveyingGroup kullanıcılarına özel 100$ değerindeki indirim kodunuzu ( Ödeme kısmında kod bölümüne “PARTNER” yazmanız yeterli olacaktır) kullanmayı unutmayın!!!
  • Katılımcı kaydı için
    Sergi ya da etkinlik sponsorlukları hakkında bilgi almak için lütfen Brian Scott ile irtibata geçiniz: brian.scott@emeraldexpo.com ya da 646.668.3784.

Daha fazla bilgi için INTERDRONE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here