Yeni Mobil Harita Uygulamanız “SeçGEO”

0
1005
Konum verisi üreten, kullanıcı dostu diyebileceğimiz pratik haritacılık uygulamalarını içerisinde bulunduran Android tabanlı cep telefonu ve tabletlerde çalışan ve sınırlı süreliğine Play Store’dan ücretsiz ulaşabileceğiniz SeçGEO uygulamasıyla neler yapabileceğinize gelin birlikte göz atalım!
1. Anlık mekansal konuma bağlı sorgular (Coğrafi Koordinat, Projeksiyon Koordinat, Yükseklik Bilgisi, Pafta Bilgisi,Açık Adres Bilgisi, Güncel Trafik Bilgisi…) yapabilirsiniz.
2. Ana Ekranda bulunan Mekansal Konum bilgilerini Hızlı Konum Paylaş seçeneği ile çoklu paylaşabilirsiniz.
3. Hızlı Adres Arama ile Google Harita Altlıkları üzerinden köy-ilçe-il-ülke bazlı arama yapabilirsiniz.
4. Google Harita Altlıklarınız üzerinden işaretlediğiniz herhangi bir noktaya olan en kısa mesafeyi elde edebilirsiniz.
5. Farklı Google Harita altlıklarını kullanabildiğiniz gibi konum bazlı 3 Boyutlu Sanal Gerçeklik özelliğini kullanabilirsiniz.
6. SeçGEO Pusula ile harita üzerinde navigasyon ile yol alırken kuzeyden kaç derece ve grad açısal farkla ilerlediğinizi takip edebilirsiniz.
7. Google Harita Altlıkları üzerinden farklı koordinat sisteminde mesafe ve alan ölçümü yapabilirsiniz.
8. Dünyanın her yerinden farklı koordinat sistemlerinde Nokta Aplikasyonu yapabilirsiniz.
9. Mobil durumda iken, yeryüzünde detay nokta alımını, farklı koordinat sistemlerinde elde edebilir ve konum bazlı yükseklik bilgileri ile birlikte kaydedebilir sonrasında hızlı çoklu paylaşma yapabilirsiniz.
10. Farklı Koordinat Sistemleri ile Google Harita Altlıkları üzerinden veri üretimi yapabilirsiniz.
11. Google Harita Altlıkları üzerine Türkiye Ulusal 1:25000 ölçekli Pafta İndeksini açabilirsiniz.
12. SeçGEO Mobil Harita Uygulamamızda kullandığınız Google Harita Altlıklarınızı, anlık, proje sahasında gezinirken, WMS sunucusu üzerinden elde ettiğiniz tematik bilgi yüklü haritalar ile Etüt çalışmalarınızı zenginleştirebilirsiniz.
13. Google Earth veri formatı olan KML ile projelerinizi SeçGEO Mobil Uygulamasına yükleyebilirsiniz.
14. SeçGEO Mobil uygulaması ile TUSAGA-AKTİF istasyon yerlerini hızlı bir şekilde Google Harita Altlıklarına yükleyebilir, Harita Ekran
görüntüsünü alabilir ve çoklu paylaşabilirsiniz.
15. Uydudan aldığı sinyaller ile Denizde/Havada/Karada mobil durumda iken ihtiyaç duyulan HIZ değerlerini mil/knot ve km birimlerinde görebilirsiniz.
16. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde üretimi gerçekleştirilen Parsel bilgilerini sorgulama özelliğine SeçGEO Mobil Uygulaması ile erişebilirsiniz.
17. Harita Genel Müdürlüğü tarafından üretimi gerçekleştirilen ATLAS uygulamasına SeçGEO Mobil Uygulaması ile erişebilirsiniz.
18. Uygulamanın Çoklu Dil Seçeneği ile dünyanın her yerinde İngilizce, Almanca ve Türkçe olmak üzere farklı dillere dönüştürme imkanına sahip olabilirsiniz.
SeçGEO Youtube Kanalını ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here