Yuneec-H520, Arazideki Yeni yardımcınız

0
465

Haritacılık sektöründe hemen hergün yenilikçi bir ürün ile karşılaşmak mümkün. İşte bu ürünlerin en yenilerinden biri Atay Mühendislik aracılığıyla haritacıların kullanımına sunuluyor.

Yuneec-H520 daha önce hiçbir İHA’da görmediğiniz bir özelliğe sahip! 6 pervanesi sayesinde en güçlü rüzgarlar karşısında bile yıkılmayan H520, yaklaşma sensörleriyle engelleri tanıyarak olası çarpışmaları önleyebiliyor. Ayrıca 360 derece dönebilen ve eş zamanlı 4K ve HD canlı görüntü aktarabilen bu cihaz dilerseniz video dilerseniz fotoğraf çekim modunda kullanabilirsiniz.

Havada 1 saat uçmasını sağlayan çift bataryasını gün içinde şarj ettiğiniz sırada kontrol ünitesiyle görev planınızı istediğiniz yerde anlık olarak oluşturarak zamandan tasarruf edebilir ya da görev planınızı ofiste oluşturarak yedek bataryalarla tüm gün uçuş yapabilirsiniz.

3D Haritalama/Modelleme, Güvenlik, Gözlem, Arama-Kurtarma Faaliyetleri sırasında 23mm Lense sahip 20MP kamerası ile net görüntüler elde ederken 11 farklı kamerasıyla ve kolay ayırt edilebilen rengi sayesinde çalışmalarınız hiç olmadığı kadar kolaylaşacak.

Daha detaylı bilgi için videoyu izleyebilir; H520’ye sahip olmak için Atay Mühendislikle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here